ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ

З метою ознайомлення молоді міста зі станом регіонального ринку праці, розширення знань з техніки пошуку роботи та запобігання безробіття серед молоді в майбутньому, 26 червня з випускниками Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка за освітним рівнем «бакалавр» було проведено масовий профорієнтаційний захід «Молодь на ринку праці».

05 1151

Фахівець Глухівської філії Сумського обласного центру зайнятості Оксана Бурлака проінформувала присутніх про стан ринку праці за видами економічної діяльності з початку 2018 року по Сумській області, навела статистичні дані по місту щодо кількості безробітних серед молоді, працевлаштованих осіб, актуальні вакансії за І півріччя 2018 року, презентувала студентам послуги Державної служби зайнятості та ознайомила з офіційним веб-сайтом dcz.gov.ua.

05 1153

Захід було проведено з використанням анімаційних відеороликів з техніки пошуку роботи. А по закінченню зустрічі присутні отримали інформаційні буклети центру зайнятості щодо джерел пошуку роботи, правил складання резюме, підготовки до співбесіди з роботодавцем, які обов’язково стануть у нагоді майбутнім спеціалістам.

05 1152