Профорієнтаційна робота в період літнього відпочинку

Літо – це пора відпочинку, який може бути приємним, змістовним, насиченим. Так, 13 червня 2018 року відбулася зустріч фахівця Глухівської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ Тамари Недбайло з дітьми, які відпочивають в пришкільному таборі Глухівської загальноосвітньої школи № 3.

14 1316

Зустріч мала пізнавально-розважальний характер і проходила в ігровій формі. Розгадуючи кросворди, ребуси, загадки та граючи у запропонованих іграх, учні знайомилися з розмаїттям світу професій.

14 1317

Із великим задоволенням школярі брали активну участь в іграх на професійну тематику: «Професії від А до Я», «Відгадай професію», «Продовжи прислів҆’я», «Професія моїх батьків» та ін. Зустріч проходила у веселій, невимушеній атмосфері.