Інформаційний семінар для безробітних

14 травня 2018 року у Глухівській міськрайонній філії Сумського ОЦЗ відбувся інформаційний семінар для безробітних за участю головного спеціаліста відділу «Глухівського бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Топрикіна О.С.

16 1054

Присутні познайомилися з правовими послугами, які надає бюро, хто має право на безоплатну правову допомогу, які документи необхідно мати при зверненні та за якою адресою звертатися.

16 1053

Також у ході бесіди спеціаліст познайомив учасників семінару з перевагами легальної зайнятості, що обумовлені правами та гарантіями, передбаченими законом, проінформував про правила оформлення трудових відносин та наголосив на актуальності даного заходу