Профорієнтаційна робота триває

Проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю – залишається одним із основних завдань служби зайнятості. Для обґрунтованого вибору професійного майбутнього молодій людині слід усвідомити, які цілі визначити для себе у майбутньому, адекватно оцінити свою придатність до конкретної професії. Тому фахівці Глухівської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ активно продовжують роботу, спрямовану на профорієнтацію молоді.

14.05.2018 року у Глухівській загальноосвітній школі-інтернаті ім. М.І.Жужоми відбувся профорієнтаційний захід «Школа реального життя: крок до професії», у якому взяли участь учні старших класів.

16 1045

Метою заходу було ознайомлення шкільної молоді зі світом професій, зокрема, з тими, які користуються підвищеним попитом на ринку праці, інформацією про можливість здобуття робітничих професій у різних навчальних закладах, та послуги, які надає служба зайнятості молоді.

16 1046

Старшокласники охоче розглянули кроки до зваженого рішення при виборі професії, познайомилися з інформацією щодо проходження профорієнтаційного тестування.

16 1047

Під час проведення заняття школярі мали можливість переглянути профорієнтаційні відеоролики, пройшли тест «Чи знаєте ви професії?», взяли участь у іграх-змаганнях.

Підводячи підсумок зустрічі, учні переконалися, що вибір професії – це наше майбутнє, а наше майбутнє у наших руках.