СВІДОМИЙ ВИБІР СЬОГОДНІ - ПРОФЕСІЙНИЙ УСПІХ ЗАВТРА

У рамках проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, 07.05.2018 фахівці Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відвідали старшокласників Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 3. Провідною темою зустрічі був вислів: «Свідомий вибір сьогодні – професійний успіх завтра».

10 1411

Під час проведення заходу працівники філії проінформували старшокласників про ситуацію на ринку праці та послуги служби зайнятості, розповіли про те, як слід обирати професію, про основні правила і помилки, які допускаються при здійсненні цього вибору.

10 1412

Учні ознайомилися з конкурентоспроможними і затребуваними на ринку праці професіями, шляхами їх опанування, вимогами роботодавців до претендентів на вакансії. В свою чергу, учні поділилися своїм баченням майбутньої професії, а також разом з фахівцями визначили професійно важливі якості особистості.

10 1413
Виконавши ряд завдань пізнавального характеру, діти отримали корисну інформацію стосовно вибору майбутньої професії.