Профорієнтаційна робота для дітей з інвалідністю

Виключну важливість профорієнтація набуває при роботі з дітьми, що потребують особливої уваги. Для дітей з інвалідністю профорієнтація – це наука не лише пізнання себе та оточуючого світу, а й шлях до власної соціалізації, можливість отримати відчуття своєї необхідності для суспільства.

26 1609

Так, 25.04.2018 року фахівці Глухівського міськрайцентру зайнятості відвідали Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, де була проведена профорієнтаційна робота з учнівською молоддю з особливими можливостями здоров’я та їх батьками. Мета проведення заходу – дати знання та засоби, які дозволять таким дітям ефективно самореалізуватися, відчути себе потрібними.

26 1610

У ході зустрічі фахівці центру зайнятості надали доступну інформацію про професії, особливості та шляхи професійної підготовки, навчальні заклади міста, намагалися допомогти дітям у формуванні здорової життєвої позиції при подальшому працевлаштуванні та позитивне ставлення до праці.

У заході взяли участь вісім дітей з інвалідністю разом зі своїми батьками. Під час зустрічі ніхто не залишився байдужим: як батьки, так і підлітки активно обговорювали отриману інформацію та брали участь у конструктивному діалозі.