Профорієнтаційний квест для учнівської молоді

24 квітня на базі Глухівського вищого професійного училища відбувся профорієнтаційний квест «Пізнай професії». В змаганнях приймали участь учні  9-11 класів Глухівських шкіл, їм необхідно було пройти маршрут, на якому було 11 станцій. На кожній станції учасники квесту перевіряли себе, як вони орієнтуються в професіях, дізнавались історію професій, могли спробувати себе в ролі майстра.

26 1045

Переможцями гри стали: серед 9-х  класів – учні Глухівської школи-інтернат, а серед 11 -х – учні Глухівської загальноосвітньої школи №6. Ці команди отримали солодкі призи, які були виготовлені студентами училища.

26 1046

Проведення таких заходів має сприяти свідомому професійному самовизначенню школярів, попередженню молодіжного безробіття та забезпеченню провідних сфер промисловості регіону кваліфікованими фахівцями.

І.Арсьонова, начальник відділу активної підтримки безробітних Глухівського міськрайцентру зайнятості