ПРОФЕСІЙНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Як знайти головну справу свого життя, щоб відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Такі питання постійно виникають у майбутніх випускників. Отримати відповіді на ці запитання учням допомагають фахівці служби зайнятості.

09 0937

05.04.2018 фахівцями Глухівського міськрайцентру зайнятості було проведено пізнавально-ігровий захід «Професійний калейдоскоп» для старшокласників Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. М.І.Жужоми.

09 0938

У заході взяли участь учні 8-х класів. Під час конструктивного діалогу учні отримали чимало корисної інформації щодо важливості правильного вибору фаху. Спеціалісти служби зайнятості ознайомили школярів із вимогами та особливостями регіонального ринку праці, всі разом склали план оволодіння майбутньою професією, проаналізували рекомендації щодо уникнення помилок та розчарувань, визначили професійно важливі якості особистості.

Із задоволенням підлітки переглянули та обговорили профорієнтаційні відеоролики для школярів.

Також учасники ״калейдоскопу״ із задоволенням брали участь у запропонованих завданнях та профорієнтаційних іграх.