ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

Професійна орієнтація - є одним із найефективніших методів допомоги молоді у виборі професії, правильність якого значною мірою визначає зміст і якість життя людини.

Саме з цією метою, 02 квітня 2018 року фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Глухівського міськрайцентру зайнятості відвідали учнів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. Для старшокласників було проведено профорієнтаційний урок на тему: «Професії майбутнього».

03 1631

Під час уроку учні отримали інформацію про критерії правильного вибору майбутньої професії, ознайомились з актуальними вакансіями на ринку праці. Старшокласників було проінформовано про переваги вибору робітничих професій також учням повідомили про можливість та важливість проходження профорієнтаційного тестування.

03 1632

Школярі подивилися та познайомилися з інформацією про професії майбутнього та основні передумови успішної кар҆єри.

Урок пройшов цікаво та змістовно, на всі запитання, учасники отримали ґрунтовні відповіді.