НА ПОРОЗІ ВИБОРУ

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Тому до цього вибору потрібно готуватися заздалегідь.

З метою розширення кола інформації про світ професій, розширення знань про види професійної діяльності, які користуються попитом на ринку праці, фахівці Глухівського міськрайонного центру зайнятості 19 березня зустрілися з учнями восьмих класів Глухівської загальноосвітньої школи № 1.       Школярам була надана інформація про послуги служби зайнятості, про професії, які користуються попитом на ринку праці.

Учні ознайомилися з класифікатором професій, їм були надані рекомендації щодо вибору професії, враховуючи свої здібності, інтереси та можливості. В свою чергу, учні поділилися своїм баченням майбутньої професії. Також до уваги учасників заходу було запропоновано відеоролики профорієнтаційного спрямування для школярів.