ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Вдалий вибір професії – основа формування успішної особистості в житті. Здійснити цей відповідальний крок слід свідомо, тому вже вкотре Глухівський міськрайцентр зайнятості гостинно відкрив двері для школярів. 27.02.2018 гостями центру зайнятості стали учні 8-х класів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

Більше 40 учнів отримали знання з основ вибору професії. Школярів ознайомили із станом та перспективами розвитку ринку праці в регіоні, з прогнозним рейтингом найбільш затребуваних професій на майбутнє, інформацією про підприємства міста та району.

14 0916

Фахівці відділу активної підтримки безробітних детально розповіли старшокласникам про послуги служби зайнятості саме учнівській молоді. Діти отримали поради щодо правильного вибору професії.

14 0917

Під час проведення заходу учнів зацікавив перегляд відеороликів профорієнтаційного спрямування з розповідями про професії. Надана інформація викликала живий інтерес в учасників заходу.