Урок реального трудового життя

З метою проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю 08 лютого 2018 року фахівці Глухівського міськрайцентру зайнятості зустрілися з учнями старших класів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

07 1702

Для школярів 9-А та 9-Б класів було проведено два профорієнтаційних уроків (семінарів) «Урок реального трудового життя». У невимушеній атмосфері спеціалісти центру зайнятості наголосили на важливості вибору майбутньої професії, звернули увагу на ситуацію на ринку праці.

07 1703

Також познайомили присутніх з класифікацією професій, яка допоможе зорієнтуватися у різноманітному професійному світі та зробити свій вибір майбутнім випускникам. Спеціалістами були надані поради учням щодо уникнення типових помилок, які виникають під час вибору майбутньої професії.