День відкритих дверей

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті. Без перебільшення можна сказати, що для випускників загальноосвітньої школи - це завжди проблема номер один.

31 січня 2018 року вже вкотре у Глухівському міськрайцентрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнівської молоді. До центру завітали учні Глухівської загальноосвітньої школи № 1 та Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату ім. М.І.Жужоми.

Школярі отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці.

01 1558

Для підлітків фахівці центру провели екскурсію центром зайнятості, ознайомили учнів з інформацією в інформаційному секторі. Присутні були ознайомлені з професіографічними путівниками, з барометром професій, з формулою успішного професійного вибору. Жвавий інтерес викликала в учнів інформація про можливість пройти в центрі зайнятості профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії.

01 1559

Також присутнім було запропоновано до перегляду профорієнтаційні відеоролики для школярів державної служби зайнятості та пройти профорієнтаційне тестування. Цією послугою скористалося десять школярів.

Проведення таких профорієнтаційних заходів сприяє формуванню у школярів реалістичних уявлень про ринок праці, усвідомлених дій, щодо майбутнього професійного вибору.