Правова допомога

У першу декаду січня 2018 року у Глухівському міськрайцентрі зайнятості пройшов інформаційний семінар для безробітних за участю головного спеціаліста відділу «Глухівського бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Топрикіна О.С.

25 1036

Спеціаліст провів для присутніх бесіду на тему «Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати?». Незайняті громадяни дізналися, що сьогодні система надання безоплатної правової допомоги – це мережа зі 119 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та понад 430 бюро з надання такої допомоги у всіх регіонах України. Також присутні познайомилися з видами правових послуг, які надає бюро, хто має право на безоплатну правову допомогу, які документи необхідно мати при зверненні та за якою адресою звертатися. Учасники семінару також були проінформовані про проект Міністерства юстиції України «Я маю право».

25 1037

Підсумовуючи, спеціаліст наголосив, що безоплатна правова допомога – це можливість знаходити реальні шляхи виходу зі складних ситуацій.