Інформування молоді

23 січня Глухівський міськрайцентр зайнятості відвідали учні випускних груп «кухар-кондитер» та «електрогазозварник; муляр» ДНЗ «Глухівське вище професійне училище». Для них фахівцями відділу активної підтримки безробітних був поведений захід «Молодь на ринку праці» з метою розширення уявлень про можливості працевлаштування в сучасних умовах.

25 1013

Учні дізнались про стан ринку праці в місті на районі, джерела пошуку роботи. Отримали інформацію про види резюме, навички його складання та розміщення на Інтернет-сайтах, переглянули мультимедійні фільми з техніки пошуку роботи.

Фахівці розповіли про послуги служби зайнятості, провели невеличку екскурсію по функціональним секторам, розповіли про переваги легальної зайнятості.

І.Арсьонова, начальник відділу активної підтримки безробітних Глухівського мімькрайцентру зайнятості