Проведено пізнавальний захід для учнів «Професійний калейдоскоп»

На сучасному етапі - проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю - одне із основних завдань роботи служби зайнятості. Вибір професії –важливий крок у доросле життя кожної людини. А для обґрунтованого вибору фаху молодій людині слід усвідомити, ким бути, які цілі визначити для себе у майбутньому, адекватно оцінити свою придатність до конкретної професії. Тому фахівці Глухівського міськрайцентру зайнятості активно продовжують роботу, спрямовану на профорієнтацію молоді.

25 1005

18.01.2017 року у Глухівській загальноосвітній школі № 6 відбувся пізнавальний захід «Професійний калейдоскоп», у якому взяли участь учні 8-х класів. Метою заходу було ознайомлення шкільної молоді зі світом професій, зокрема, з тими, які користуються підвищеним попитом на ринку праці, інформацією про можливість здобуття робітничих професій у різних навчальних закладах та послуги, які надає служба зайнятості молоді. Учні охоче вивчали формулу успішного вибору професії, розглянули кроки до зваженого рішення при виборі професії.