Краще один раз побачити, ніж сто разів почути

20.12.2017 року з метою проведення профорієнтаційної роботи фахівці Глухівського міськрайцентру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Жужоми на ТОВ «Лінен оф Десна». Недаремно кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Ця народна мудрість знайшла своє підтвердження і під час проведення заходу.

Підприємство спеціалізується на виробництві канатів, мотузок, шпагату та сіток. Керівник виробництва Сергій Гайдук детально ознайомив учасників заходу з технологією виробничого процесу, з обладнанням у виробничих цехах.

21 1641

Також Сергій Федорович розповів про професійний склад робітників, що працюють на підприємстві (водій навантажувача, оператор потокової лінії з вироблення волокна, оператор чесально-стрічкового агрегата, вантажник, охоронник, водій навантажувача, слюсар з ремонту устаткування та інші).Школярі із захопленням роздивлялися всі процеси виробництва, задавали цікаві запитання та отримували позитивні емоції. Професіографічна екскурсія є ефективним заходом в програмі професійної орієнтації учнівської молоді і дозволяє учням зорієнтуватися в безмежно великому світі професій.

21 1645

Є надія, що отримана школярами інформація сприятиме формуванню їх особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможе підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні мають попит на ринку праці.