Краще один раз побачити, ніж сто разів почути

20.12.2017 року з метою проведення профорієнтаційної роботи фахівці Глухівського міськрайцентру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Жужоми на ТОВ «Лінен оф Десна». Недаремно кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Ця народна мудрість знайшла своє підтвердження і під час проведення заходу.  

    Підприємство спеціалізується на виробництві канатів, мотузок, шпагату та сіток. Керівник виробництва Сергій Гайдук детально ознайомив учасників заходу з технологією виробничого процесу, з обладнанням у виробничих цехах.  

21 1641

      Також Сергій Федорович розповів про професійний склад робітників, що працюють на підприємстві (водій навантажувача, оператор потокової лінії з вироблення волокна, оператор чесально-стрічкового агрегата, вантажник, охоронник, водій навантажувача, слюсар з ремонту устаткування та інші).Школярі із захопленням роздивлялися всі процеси виробництва, задавали цікаві запитання та отримували позитивні емоції. Професіографічна екскурсія є ефективним заходом в програмі професійної орієнтації учнівської молоді і дозволяє учням зорієнтуватися в безмежно великому світі професій.

21 1645

Є надія, що отримана школярами інформація сприятиме формуванню їх особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможе підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні мають попит на ринку праці.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net