Торгівля людьми

Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торгівців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном.

18 жовтня - відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започаткований Європарламентом у 2007 році. З цієї нагоди 20.10.2017р. у Глухівському міськрайцентру зайнятості було проведено семінар на тему: «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці». До заходу залучився начальник «Глухівського бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Балицький Богдан Олександрович.

36 0

Учасників семінару було ознайомлено із правилами офіційного пошуку роботи, поінформовано про організації та установи, куди можна звернутися, потрапивши у сучасне рабство, роздано інформаційні буклети із корисним тематичним змістом.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net