Торгівля людьми

Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торгівців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном.

18 жовтня - відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започаткований Європарламентом у 2007 році. З цієї нагоди 20.10.2017р. у Глухівському міськрайцентру зайнятості було проведено семінар на тему: «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці». До заходу залучився начальник «Глухівського бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Балицький Богдан Олександрович.

36 0

Учасників семінару було ознайомлено із правилами офіційного пошуку роботи, поінформовано про організації та установи, куди можна звернутися, потрапивши у сучасне рабство, роздано інформаційні буклети із корисним тематичним змістом.