Ярмарок професій

13 вересня на базі  Глухівського міськрайцентру зайнятості відбувся «Ярмарок професій». На нього була запрошена молодь, яка користується послугами служби зайнятості.

В заході взяли участь представники ДНЗ «Глухівське вище професійне училище». Вони познайомили присутніх з переліком професій, за якими можна навчатися ( кухар, кондитер, оператор комп‘ютерного набору, муляр, штукатур, столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів, електрогазозварник, лісник, рамник, лісоруб, перукар-модельєр, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних) та проінформували про умови вступу до навчального закладу. Учасники мали змогу переглянути відеопрезентацію навчального закладу.

Ярмарок був проведений з метою підвищення престижу професій, які користуються попитом на ринку праці.