Стан ринку праці у Сумській області

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:

(за даними Сумського обласного центру зайнятості)

• Ø У січні–жовтні 2017р. статус безробітного у центрах зайнятості області отримали 23,0 тис.осіб. Працевлаштовано 13,2 тис. осіб, з яких 46% – жінки. Найбільше працевлаштованих – у м.Суми, Шосткинському, Конотопському та Лебединському районах. Крім того, 10,7 тис.осіб проходили профнавчання, брали участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

• Ø На кінець жовтня 2017р. на обліку залишалося 11,7 тис. безробітних.
    При цьому у базі вакансій налічувалося понад півтори тисячі вільних робочих місць, з них кожне четверте – для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин, кожне п’яте – для кваліфікованих робітників з інструментом, кожне сьоме – для працівників сфери торгівлі та послуг або для найпростіших професій.
  • Ø Середній розмір допомоги по безробіттю у жовтні 2017р. склав 1969 грн проти 1732 грн торік.

Начальник                                                                                     Л.І. Олехнович