ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту (16.05.2017 р.).

Зміст проекту рішення:

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання вимог Податкового кодексу України, Глухівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення плати за землю на території Глухівської міської ради».

Проект регуляторного акту  передбачає встановлення на території міста Глухів місцевого податку – плати за землю (у складі податку на майно) та затвердження плату за землю, який будуть діяти з 01.01.2018 року.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Глухівська міська рада, каб.№14, вул.Шевченка, 6, м.Глухів тел.26116;

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Глухівської міської ради http://hlukhiv-rada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність».

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення на сайті Глухівської міської ради регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово.

Управління соціально-економічного розвитку міської ради