ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту від (03.05.2017).

03.05.2017

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Зміст проекту рішення:

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання вимог Податкового кодексу України, Глухівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1-го квадратного метра нерухомого майна фізичних осіб, яке розміщене на території міста Глухів».

Проект регуляторного акту  передбачає встановлення на території міста Глухів мінімальної вартості місячної оренди 1-го квадратного метра  нерухомого майна фізичних осіб  розміщеного на території міста, які будуть діяти з 01.01.2018 року.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Глухівська міська рада, каб.№14, вул.Шевченка, 6, м.Глухів тел.26116;

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Глухівської міської ради http://hlukhiv-rada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність».

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення на сайті Глухівської міської ради регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово.

Управління соціально-економічного розвитку міської ради