ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Глухівської міської ради» (03.05.2017 р.).

03.05.2017 р.

Проект рішення Глухівської міської ради «Про встановлення   податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Глухівської міської ради» розроблено  фінансовим управлінням Глухівської міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Глухівської міської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на поштову адресу: 41400 м. Глухів , вул. Шевченка, 6, Фінансове управління Глухівської міської ради, телефон 05444 2-3294, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.