ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту (03.05.2017).

03.05.2017

 Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 Зміст проекту рішення:

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання вимог Податкового кодексу України, Глухівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного для фізичних осіб-підприємців при спрощеній системі оподаткування» та аналізу регуляторного впливу до нього.

 Проект регуляторного акту  передбачає встановлення на території міста Глухів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців І-ІІ групи, які будуть діяти з 01.01.2018 року.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Глухівська міська рада, каб.№10, вул.Шевченка, 6, м.Глухів тел.25182;                  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Глухівської міської ради http://hlukhiv-rada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність».

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення на сайті Глухівської міської ради регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово.

Управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net