Підприємництво

До уваги представників малого та середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій!

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та  урядом Федеративної Республіки Німеччина , Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Федеральне міністерство економіки і енергетики реалізують Програму для підприємства з експортно-імпортним

потенціалом і менеджерів «Fit for partnershipwithgermany (Готові до співпраці з Німеччиною)”. Генеральним менеджером цієї Програми є німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH.

Програма  передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок, дає змогу встановити прямі контакти з німецьким компаніями, ознайомитися з німецьким обладнанням і технологіями.

Конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині буде проводитись у м.Суми у період 9 – 11 березня 2016 року на базі Сумської обласної державної адміністрації.

За більш детальною інформацією необхідно звертатись до управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради (вул. Шевченка,6, каб. №10, тел.2-51-82).