Підприємництво

До уваги зацікавлених осіб!!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектора «Стратегії зростання приватного сектору» («Private Sector Growt Strategies») розрахованої на державних посадовіх осіб, представників нпівурядових організацій та інституцій, громадських організацій та бізнес-асоціацій. Програма організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA) й орієнтовна на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови та Косово.

Учасники програми отримають поглиблені знання з просування та стимулювання розвитку приватного сектору, навички щодо впровадження змін у розвитку приватного сектору, навички щодо впровадження змін у розвиток приватного сектору на батьківщини.

Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств. Всю детальну інформацію щодо умов програми та вимог до кандидатів можна знайти за посиланням www.privatesectordevelopment.se у розділі «Private Sector Growt Strategies». Кінцевій термін складання заявок на участь у програмі – 2 травня 2016 року.