Підприємництво

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю пивом та слабоалкогольними напоями!!

Нагадуємо, що відповідно зі змінами, внесеними Законом України від 28.12.2014 р. № 71-УІН до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481/95-ВР з 1 липня 2015 року пиво буде вважатися алкогольним напоєм.

Статтею 22 Закону України «Про рекламу» реклама алкогольних виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється засобами зовнішньої реклами.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області встановлюються чисельні випадки порушень норм вказаного законодавства, а саме: брендування логотипами алкогольних напоїв (переважно пива) парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках, зовнішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм), зображеннями алкогольних напоїв в тому числі пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої.

Враховуючи соціальну значимість вказаного питання, з метою зміни ситуації, що склалась на кращу,  просимо Вас  вжити заходів щодо ліквідації вищезазначених порушень норм чинного законодавства.

Відділ енергоменеджменту та підтримки підприємництва управління соціально-економічного розвитку  Глухівської  міської  ради.