Підприємництво

Інформація для підприємців

До уваги підприємців. Проект FORBIZ підтримує порядок денний реформ в Україні та її економічне відновлення, пропонуючи системний та розумний перехід до більш сприятливого бізнес-середовища з особливою увагою до МСП. Проект має на меті спрямування політики у бік загального визнання МСП та важливої ролі, яку вони відіграють в економічному відродженні, водночас намагаючись послабити регуляторний тиск та зменшити ризики для підприємств. 

В рамках проекту FORBIZ ініціативи "EU4Business" було створено практичну та зручну Платформу ефективного регулювання PRO www.regulation.gov.ua за сприяння Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Бізнес-складова цієї платформи www.regulation.gov.ua/startup містить сукупність правових норм та положень, які регулюють діяльність МСП в Україні, а також дорожню карту щодо відкриття та управління підприємством у сфері надання послуг з мінімальними регуляторними труднощами.

З метою реалізації комплексної та якісної оцінки економічного впливу як складової поліпшеної регуляторної політики, регуляторні органи були забезпечені онлайн-інструментами: Аналіз регуляторного впливу, Тест МСП та Огляд "Rolling Review" www.regulation.gov.ua/regulator. Разом з Державною регуляторною службою України проект FORBIZ ініціативи "EU4Business" тісно співпрацює з галузевими міністерствами та регуляторними органами для впровадження передових регуляторних практик.

Сайт:

http://www.regulation.gov.ua

http://forbiz.org.ua

Проект реалізується консорціумом, очолюваним GFA, у співпраці з GIZ та Berlin Economics.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net