Підприємництво

До уваги регіональних суб’єктів господарювання!!!!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про можливість взяти участь у  ряді виставкових заходів в галузі авіаційної промисловості, використання біотехнологій, опалення, охолодження, вентиляції, кондиціонування  та холодильних систем, металургії, гірничодобувної та мінеральної промисловості, лиття, промисловості кольорових та вогнетривких матеріалів, дизайну інтер’єрів, архітектури , яка буде проводитися у Ісламській Республіці Іран (м.Тегеран)  .

• - З 15 по 17 вересня 2017 року в Тегеранскому міжнародному виставковому центрі компанія з авіаційного сервісу «Jaam Jet Pars»  проводитиме Другу Міжнародну виставку в галузі виробництва літальних апаратів для цивільної авіації «AEROPERSIA», яка націлена на розширення прямих зв’язків з підприємствами у галузі авіаційної промисловості, ремонту та технічного обслуговування.

Контактна інформація компанії «Jaam Jet Pars»: Комерційний директор з питань зовнішніх зв’язків пан Намазі. Тел./факс (+9821) 888-83-920. Веб-сайт: www.jaamjetpars.com  Ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

• - З 18 по 20 вересня 2017 року на території  комплексу Мосалла Імама Хомейні проходитиме Четверта виставка біотехнологій Ірану «BIO-IRAN - 2017»

( www.irbiotech.com)

До участі у заході запрошуються підприємства, установи та організації, діяльність яких пов’язана з розвитком та використанням біотехнологій для налагодження зв’язків та партнерських відносин з іранськими установами та компаніями.

У разі зацікавленості звертатися до директора компанії «Теджарат Хушманд Хірад» (Tejarat Houshmand Hirad) пана Хасана Гасемі (Mr. Hassan Ghasemi), тел.: (+9821) 664-21-6