Інформація про підсумки роботи Глухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за січень - травень 2017 року

Призначення та перерахунок пенсій

Управлінням забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги пенсіонерам регіону за січень - травень 2017 року у законодавчо визначені терміни.

Станом на 01.06.2017 р. загальна кількість пенсіонерів, які перебувають на обліку, становить 15225 (8110 по місту). Видатки, пов’язані з виплатою пенсій та допомоги, у січні - травні 2017 року склали 114,34 млн. грн. Темп зростання видатків на виплату пенсій та допомоги до відповідного періоду минулого року складає 109,92 %.

З початку року призначено пенсії 256 громадянам (по місту — 138), проведено індивідуальні перерахунки пенсій 484 особам, продовжено виплату пенсій у зв’язку з втратою годувальника та по інвалідності 141 особам. Прийнято 12 рішень про відмову у призначенні пенсії з різних причин.

Через банківські установи отримують пенсії 8353 пенсіонерів, або 54,7 % від загальної кількості (по місту 6314 пенсіонерів, або 77, %). Виявили бажання одержувати пенсії у банківських установах 95,6 % пенсіонерів від загальної кількості нового призначення. По місту відсоток за новим призначенням через банківські рахунки складає 98,1 %.

Станом на 01.06.2017 р. по місту обліковується 111 переселенців, які звернулись до управління за отриманням пенсій, в тому числі 75 – з Донецької області, а 36 – з  Луганської.

Мобілізація власних доходів до бюджету Фонду

За січень-травень власних доходів надійшло 342,2 тис. грн., в порівнянні з минулим роком надходження зменшились на 23,0 тис. грн. за рахунок несплати коштів по відшкодуванню пільгової пенсії філією Глухівська ДЕД.

Розподілено до Пенсійного фонду від сплати єдиного внеску станом на 31.05.2017 - 8666,97 тис. грн.

Станом на 01.06.2017 заборгованість платників до бюджету Фонду становить 611,9 тис. грн., в тому числі платників міста ЗАТ «Глухівінвестбуд» -158 тис. грн. та філія Глухівська ДЕД - 25,3 тис. грн.

Наповнення та використання даних реєстру застрахованих осіб

За даними звітності платників за березень поточного року налічувалося 9449 особи за середньообліковими показниками застрахованих працівників.

За результатами документальних перевірок з початку року, на виконання 12 приписів введено 64 відомості про заробіток стосовно 12 осіб.

Загальна кількість особистих запитів від громадян на одержання інформації з державного реєстру застрахованих осіб склала 121 та запитів від відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій - 167.

Забезпечення конституційних прав громадян на звернення

З початку року право на звернення реалізували 4977 осіб, у тому числі через приймальню «фронт-офісу» опрацьовано 4667 звернень.

За телефонами «гарячої лінії» 64 особи отримали консультації та роз’яснення.

Письмових звернень до управління надійшло 47, що на 28 більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Інформаційно-роз'яснювальна робота

З початку року проведено 172 заходи інформаційно-роз'яснювального спрямування, на яких побувало 2346 мешканців міста та району, в тому числі у 58 з них приймали участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Проведено 54 зустрічі у трудових колективах, 16 зустрічей серед самозайнятого населення, 18 зустрічей з безробітними на базі центру зайнятості, 18 зустрічей за місцем проживання, 1 зустріч з ветеранською організацією, 32 виїзних прийоми громадян за місцем проживання, 12 уроків в школах району та міста, 4 лекції в вищих навчальних закладах, 2 Дні відкритих дверей в управлінні, 4 семінари для представників місцевих громад, 11 занять «Школи майбутнього пенсіонера».

Підготовлено та розповсюджено 1462 пам'яток та буклетів з пенсійної тематики.

Оксана Лебеденко, головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи