«Подорож у світ професій»

З метою надання учням допомоги у професійному самовизначенні та підвищенні відповідальності за власне майбутнє, 13 червня2018 року в приміщенні Глухівської філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій».

18 1529

Фахівець служби Оксана Бурлака провела екскурсію для учнів 7 класу ЗОШ-інтернат ім. Жужоми та ознайомила присутніх з відділами, секторами Центру зайтяності, а також описами професій, які знаходяться у «Центрі профорієнтації» філії. Учні з радістю долучилися до програми заходу, завзято задавали питання щодо вимог до фахівців різних галузей та брали участь в обговоренні свого професійного майбутнього. Школярам була презентована платформа профорієнтації, на якій є можливість пройти онлайн-тестування та роздані роздруківки-пам’ятки. Фахівці центру зайнятості будуть раді зустріти всіх школярів 8-11 класів, бажаючих пройти профдіагностичне тестування для визначення свого професійного майбутнього.

18 1528

Завдяки інтерактивно-розважальним заходам у формі вікторин, відгадування загадок, розв’язування кросвордів, складання пазлів та груповим змаганням у командах діти поринули у захоплюючий світ професій. В ході змагань між командами «Лампочки» та «Барні» діти продемонтрували свої інтелектуальні здібності, швидкість, креативність мислення та роботу в команді, що дуже необхідно на вимогливому ринку праці.

18 1527

Будемо сподіватися, що наша молодь обере собігідну професію, корисну для нашого суспільства.