Інформація про підсумки роботи Глухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за І квартал 2018 року

Управлінням забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги пенсіонерам регіону за І квартал 2018 року у законодавчо визначені терміни.

Станом на 01.04.2018 р. загальна кількість пенсіонерів, які перебувають на обліку – 26534 осіб. Видатки, пов’язані з виплатою пенсій та допомоги, склали  152,23 млн. грн.

Протягом кварталу призначено пенсії 198 особам, проведено індивідуальні перерахунки пенсій 485 особам, продовжено виплату пенсій у зв’язку з втратою годувальника та по інвалідності 125 особам . Прийнято 30 рішень про відмову у призначенні пенсії з різних причин.

Через банківські установи отримують пенсії 14168 пенсіонерів, або       53,3 % від загальної кількості. Виявили бажання одержувати пенсії у банківських установах 96,5 % пенсіонерів від загальної кількості нового призначення.

При плані надходження власних коштів 325,4 тис. грн., станом на 01.04.2018 р. на рахунки Фонду надійшло  387,8 тис. грн., чим забезпечено виконання планових показників   119,2  %.

З початку року заборгованість платників до бюджету Фонду з усіх видів платежів збільшилась на 48,7 тис. грн. в зв’язку з невідшкодуванням Пенсійному фонду витрат  на виплату та доставку пільгових пенсій. В тому числі  платниками міста ЗАТ «Глухівінвестбуд» -   186,0  тис. грн. ( борг станом на 01.04.2018 р.) та Філія «Глухівська ДЕД» - 7,6 тис. грн.

Застраховані особи інформуються про відомості, внесені до їх персональних облікових карток у Державному реєстрі застрахованих осіб за їх заявою. З початку року за заявами відвідувачів надано персоніфіковану інформацію 818 особам.

Глухівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області проводиться постійна роз’яснювальна робота з різними категоріями населення міста та району  згідно щоквартальних графіків. Всі заплановані заходи проведені.

Протягом  кварталу 29 жителів регіону отримали роз’яснення за телефонами „гарячих ліній” з питань призначення та перерахунків пенсій, роз’яснень діючого пенсійного законодавства, сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо.

Право на звернення реалізували 4959 жителів Глухівщини та Кролевеччини, у тому числі через приймальню "фронт-офісу" опрацьовано 4689 звернень.

Протягом звітного періоду фахівцями управління Пенсійного фонду опубліковано 4 статті в місцевих газетах, на веб-сайтах органів місцевої  влади розміщено 14 інформацій (в тому числі на веб-сайті Глухівської міської ради - 5). Проведено 19 зустрічей за місцем проживання , на яких було присутні 285 жителів району, 22 виїзних прийоми  громадян (в тому числі по місту - 2), на яких 211 чол. (жителів міста – 6 чол.) отримали роз’яснення. Проведено 31 зустріч у трудових колективах (в тому числі по місту – 11), присутніх – 650 працюючих (працюючих міста – 319 чол.). По місцевому радіо здійснено 1 виступ.

Оксана Лебеденко, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян