Завершується кампанія з подання електронних декларацій за 2017 рік

До 1 квітня 2018 року триває черговий етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції електронну декларацію за минулий рік.

В Глухівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України мають подати електронні декларації  62 особи. Ще понад 20 осіб  які звільнені у 2017 та 2018 роках.

Відповідальна особа управління перевіряє факт подання декларацій суб’єктами декларування та повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій. Факт подання щорічних декларацій  та декларацій після звільнення перевіряється протягом 10 робочих днів з граничної дати подання. Для декларації перед звільненням такий строк становить 5 робочих днів з дня звільнення.

Якщо ви є суб’єктом декларування, але ще не зважилися виконати свій обов’язок та натиснути омріяну кнопку “подати декларацію” , можливо вам стануть у нагоді роз’яснення  Національного агентства з питань запобігання корупції: про тип та звітний період, інформація про суб’єкта декларування , доходи  та подарунки, фінансові зобов’язання, пам’ятка НАЗК суб'єктам декларування - Пам'ятка декларанту .