МАРАФОН ТАЛАНТІВ

Ви колись надували кульку за допомогою оцту? А власного робота конструювали? Може, вмієте з паперу зробити жирафа?
Все це і набагато більше можна було побачити, послухати, помацати у Центрі культури, де пройшло свято позашкілля.
m t
Презентувати свої гуртки, похвалитись здобутками і зацікавити нових дітей - таким було завдання міського Центру позашкільної освіти (директор Микола ГРУДИНА) при підготовці заходу.
За словами секретаря Глухівської міської ради Людмили ВАСЯНОВИЧ, до гуртків ніхто з дітей не ходить тільки тому, що так треба. Дитину можна втримати, тільки зацікавивши її. Більше тисячі школярів займаються у гуртках різного спрямування, показують високі результати на змаганнях світового рівня, займають перші місця у всеукраїнських конкурсах. Вона привітала колектив і дітей з прийдешнім професійним святом і побажала нових успіхів.
Нагадаємо, День позашкілля в Україні відзначається 25 вересня.