З ДНЕМ РЯТІВНИКА!

17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Глухівська громада долучається до вітань з професійним святом всіх мужніх і відданих справі людей, які першими приходять на допомогу у найскладніших ситуаціях.
Сьогодні подяку міського голови за значний особистий внесок у ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, за захист життя і здоров'я людей, самовідданість, професіоналізм та з нагоди Дня рятівника вручено працівникам 10 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області:
✅ старшому майстру газодимозахисної служби, прапорщику служби цивільного захисту Вячеславу БОСЕНКУ
✅ заступнику начальника 10 державної пожежно-рятувальної частини, майору служби цивільного захисту Анатолію ЖИГАЙЛУ
✅ водієві Олексію КОНЮШЕНКУ
Нагадаємо, День рятівника святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які брали участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, та захищали життя і здоров'я людей.
Вітаємо!