КОНКУРС ГРАНТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ ДІЯЧІВ КУЛЬТУРИ

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує конкурс претендентів на одержання у 2022 році щорічних грантів Президента України молодими діячами у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, молодими письменниками і майстрами народного мистецтва для створення і реалізації творчих проєктів.
гранти1
Для одержання гранту претенденти віком з 14 до 35 років на момент подачі заявки з 1 вересня до 1 листопада року 2021 року подають заявку до Міністерства культури та інформаційної політики України, до якої додаються:
копія паспорта;
інформаційна довідка про головних виконавців проєкту, у якій зазначаються: біографічні дані та інформація про творчу діяльність претендента (участь у мистецьких заходах, фото, CD-DVD, буклети, афіші, програми, програмки, відзнаки, нагороди, зразки літературної творчості), рекомендації щодо підтримки творчого проєкту (не менше двох);
гарантійний лист підприємства (установи, організації, закладу), яке зобов’язується забезпечити реалізацію творчого проєкту.
Документи, що не відповідають вимогам, до розгляду Експертними комісіями не приймаються.
Прийом заявок за встановленою формою здійснюється з 01 вересня до 01 листопада 2021 року за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Гринченка, 1.