УКЛАДЕНО УГОДУ НА УТРИМАННЯ МІСЬКОГО ПАРКУ ВІДПОЧИНКУ

За результатами проведеного конкурсу на визначення суб’єкта господарювання по утриманню та розвитку об’єкта благоустрою – Міський парк відпочинку (перша черга) було укладено договір між управлінням житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради та ФОП Грищенко Світланою Григорівною.

11 1029

За умовами договору підприємець зобов’язується утримувати виділену частину парку  у належному стані та розвивати її, а саме: прибирати сміття, побутові відходи, листя, очищати урни, проводити ландшафтний дизайн та озеленення, зберігати  зелені насадження, утримувати та ремонтувати існуючі елементи благоустрою на території об’єкта благоустрою (лави, освітлення, туалет, обладнання дитячого та спортивного майданчиків), ремонтувати пішохідні доріжки, облаштовувати нові урни, лави для сидіння, дитячу розважально-ігрову зону та зону відпочинку. Натомість для відшкодування витрат на утримання об’єкту благоустрою підприємець має право встановлювати тимчасові торгівельні споруди. Договір укладено на 5 років.

Згідно інформації УЖКГ і М Глухівської міської ради.