ПРОЙШЛИ ВІДБІРКОВІ ЗМАГАННЯ ПЕРШОСТІ ОБЛАСТІ З БІАТЛОНУ

6 липня на сумський навчально-тренувальній базі «Токарі» пройшли відбіркові змагання першості області з біатлону серед юнаків та дівчат.

11 0935
Мілюта Поліна здобула перемогу у спринті на 3 км (біг + стрільба) серед дівчат 2001-2002 року народження. Перегони на лижероллерах також додала золото і срібло в медальну скарбничку глухівчан. Саврацкій Дмитро став кращим на дистанції 6 км. Ксенія Кравченко в жорсткій боротьбі на 4,5 км зуміла піднятися на другу сходинку п'єдесталу.

З 4 по 8 липня відбувся юніорський чемпіонат області.

Ситник Анна зайняла 3 місце у перегонах з масовим стартом У спринті вона була кращою, здобувши перевагу для стартової позиції у гонці переслідування. Аня не залишила можливості суперницям посперечатися за лідерство, фінішувала першою. Гончеревскій Владислав став срібним призером в гонці переслідування серед юніорів

10-12 липня в м Тростянець пройдуть всеукраїнські змагання з літнього біатлону, на яких 8 глухівчан представлятимуть Сумську область.

Згідно інформації відділу молоді та спорту Глухівської міської ради.