А ЛЬОН ЦВІТЕ СИНЬО-СИНЬО....

Льон унікальна рослина! На протязі багатьох віків він використовується без шкоди навколишньому середовищу. Протягом тисячоліть з льону робили як найтонший батист, брюссельські і вологодські мережива так і одночасно грубий одяг і вітрила.

Папір, виготовлений із льону, дуже міцний і хрусткий. Саме тому в багатьох країнах, зокрема у США, льон - один із компонентів паперу, з якого виготовляють грошові купюри. Льон — символ дівочої краси. Французи милуються цвітінням лілової лаванди, а українці – синіми та безкрайніми полями льону. Квіти льону розцвітають на світанку. Кожна квітка живе лише кілька годин, даруючи світу свою недовготривалу красу. Льон цвіте лише до 11:00 ранку.

06 1716
Вже сім років поспіль глухівчани святкують це свято у безкрайньому блакитному полі. Пенсіонери відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради побували 6 липня на «Льон-Фест 2018». Тут пенсіонери фотографувались в океані льону,

06 1717

пригостились трав’яним чаєм зі смаколиками,

06 1715

слухали виступ фольклорного ансамблю та просто спілкувались.

06 1643

Час пройшов непомітно, а святкування продовжили на ярмарку в центрі міста.

Згідно інформації територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради