ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», Глухівська міська рада повідомляє, що громадянам, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради та потребують поліпшення житлових умов, в терміновому порядку необхідно пройти перереєстрацію.

Метою вказаної перереєстрації є створення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, що сприятиме налагодженню чіткого та прозорого обліку.

Перереєстрація здійснюється на підставі поданих громадянами наступних документів:

1. Довідка про склад сім’ї та реєстрацію місця проживання (Центр надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті міської ради за адресою: м.Глухів, вул. Шевченка 6, каб. № 1).
  2. Копії документів, що посвідчують особу заявника та членів його сім’ї, що перебувають з ним на черзі:
  • - копії паспортів (сторінки 1, 2 та всі сторінки реєстрації) заявника та дорослих членів його сім’ї;
  • - копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;
  • - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру для всіх членів сім’ї.
  1. Копії документів про наявність у заявника та дорослих членів його сім’ї нерухомого майна у м. Глухів;
  2. Довідки з місця роботи/навчання заявника та членів його сім’ї.
  3. Копії документів, які дають право на включення заявника у пільгову чергу.
  4. Договір найму/піднайму, завірений в установленому порядку (за наявності).

Повний пакет вказаних документів приймається щодня в управлінні житлово-комунального господарства та містобудування міської ради з 8.00 до 17.00, крім вихідних та святкових днів (вул. Спаська, 15, 2-й поверх, кабінет № 2)

У РАЗІ, ЯКЩО ГРОМАДЯНИ НЕ ПРОХОДИЛИ ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ БІЛЬШЕ 3 РОКІВ, ТО МОЖЕ БУТИ РОЗГЛЯНУТЕ ПИТАННЯ ПРО ЗНЯТТЯ ЇХ З КВАРТИРНОГО ОБЛІКУ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ПОЛІПШЕННЯ ЖИТЛОВИХ УМОВ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Згідно інформації УЖКГ і М Глухівської міської ради.