НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ ОЖИВАЮТЬ У ГЛУХОВІ

Патріотичний Глухів все більше звучить українськими піснями та миготить жовто-блакитими кольорами. Народні традиції, оживають тут із новою потужною силою, немов підземне джерело, що після довгих років життя в темряві, пробило собі дорогу на поверхню, та стрімко наповнює все навкруги життєдайною енергією. В Гетьманській столиці продовжується розпочатий учора Фестиваль різьбярства.

Свято народних талантів збирає у Глухові чимало глядачів та зацікавлених перехожих. Народні майстри творять свої шедеври просто під відкритим небом, на очах у дітей і дорослих.

Аромати свіжої деревини, мелодії запальних українських пісень та гучні звуки різьбярських інструментів , ваблять до себе глухівчан та гостей нашого міста. Кожен охочий може потримати в руках сокиру та спробувати себе в нелегкій але захоплюючій справі.

Відтак, спостерігаємо, затамувавши подих. Чекаємо, коли дерев’яні скульптури в сквері Бортнянського та Березовського оживуть. Отож, безперечно, іноді дива трапляються. А найчастіше людина творить їх власними руками та хорошими помислами.

Захід проводиться за ініціативи заслуженого майстра народної творчості, різьбяра Ігора Білевича, та за підтримки громадської організації «Військово-патріотичний рух «Джура».