ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ!

Не зважаючи на неодноразові застереження, попередження та нагадування співробітників поліції по радіо, телебаченню і на сторінках преси, наші громадяни продовжують потрапляти на гачок аферистів, які обкрадають людей, обманом входячи до них у довіру та видурюючи в них останні копійки. З кожним днем махінатори вгадують все нові й нові способи та методи шахрайства.

Тому, в черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку. Найбільш незахищена категорія населення  це люди похилого віку. Тож для пенсіонерів відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради було проведено інформаційну годину «Обережно, шахраї».

05 1053

Пенсіонерам розповіли про найпоширеніші види шахрайства, як реагувати на телефонних шахраїв, як діяти у разі появи на їхньому подвір’ї чи вулиці підозрілих осіб, куди потрібно звертатися та за якими телефонами.

Згідно інформації територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради