ЮВІЛЕЙНА ПЕРСОНАЛЬНА ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА "ЗЕМЛЯ СІВЕРСЬКА"

Першого червня у міському краєзнавчому музеї було презентовано ювілейну персональну художню виставку нашого земляка, знаного у Глухові та за його межами художника, члена Національної спілки художників України, автора  більш ніж двохсот художніх робіт та 16-ти персональних виставок, учасника міських, районних, обласних та всеукраїнських виставок – Івана Михайловича Дєдіщева. Провідна тема  його творчості – українські краєвиди, мотиви народної архітектури та побуту, мальовничі куточки старого Глухова.

Привітали  Івана Михайловича з відкриттям персональної художньої виставки  та ювілейним 70-м  днем народження: начальник відділу культури Глухівської міської ради  Олена Михайлівна Самощенко, директор школи мистецтв ім. М.Березовського Анна Миколаївна Мироненко, голова Сумської обласної організації Національної спілки художників України Іван Іванович Гапоченко , відповідальний секретар Сумської обласної організації НСХУ Заслужений діяч мистецтв України Микола Васильович Жулінський ,учні рідні та друзі ювіляра. З вуст присутніх лунали побажання міцного здоров’я, довгих років життя, нових творчих звершень і зустрічей.

05 0909

Картини представлені на виставці  навіюють ліричний настрій, викликають непідробне захоплення. Запрошуємо глухівчан і гостей нашого древнього міста відвідати виставку та поринути у світ задушевно-ліричних, велично-монументальних, піднесено-поетичних полотен художника.

Згідно інформації відділу культури Глухівської міської ради.