У ГЛУХОВІ ПРОЙШОВ ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ БРЕЙК-ДАНСУ

Гуляючи вулицями міста, частенько можна побачити хлопців та дівчат, які під ритмічну музику виробляють карколомні піруети та ефектні «зависання». Для глухівчан та гостей нашого міста цьогоріч така нагода випала якраз наприкінці першого місяця літа. 28 червня у сквері Бортнянського та Березовського за участю брейкерів з Сум, Лебедина, Ромнів, Конотопу, Глухова та брейкера з Харкова, пройшов перший Глухів брейк данс фест «Hot unity».

02 1541
Змагання брейк-денсерів традиційно розпочалися баттлами (битвами). Глядачі баттлу утворили квадрат довкола танцмайданчика всередині якого по черзі виступали брейкденсери.

02 1544

Суддівство здійснювали досвідчені брейкери, які в кінці визначали переможця. Окрасою шоу стали виступи вихованок Pole sport-dance studio FreeDom на чолі з тренером – Зоряною Стецун-Бабік.

02 1549

Музичне вітання учасникам подарувала чарівна – Катерина Москаленко.

02 1542
Призерами Фесту в стали:
Номінація «Початківці»
1 місце – B-Girl 5 (м. Лебедин);
2 місце – B-Girl Москаленко(м. Конотоп);
3 місце – В-Boy Венум (м. Ромни);

Номінація «Beginers»
1 місце – В-Boy Фіш (м. Лебедин);
2 місце – В-Boy Потер (м. Харків);
3 місце – В-Boy Лайн (м. Конотоп);

Номінація «Pro»
1 місце – В-Boy Дез (м. Суми);
2 місце – В-Boy Малой (м. Глухів);
3 місце – В-Boy Скорпіон (м. Ромни);

Номінація «Hand stand» стійка на руках
Переможець – В-Boy Мувщік (м. Глухів);

Номінація «Windmill» гелік за 15 секунд
Переможець – В-Boy Головорез (м. Ромни);

Особливо феєричними були виступи команд 5 на 5
1 місце – В-Boys Hot unity (м. Глухів);
2 місце – В-Boys Паверстатікс (м. Лебедин);
3 місце – В-Boys Делаєрс Тім Kids (м. Ромни).
Учасники виступали за ідеї активного способу життя, миру, єдності, взаємоповаги і мовою сучасного танцю доводили головне гасло брейк-дансу: «Бийся не фізично, а за допомогою мистецтва». Брейкери нашого міста завоювала кубок серед команд 5 на 5 «The Best Crew», а всі учасники нагороджені сертифікатами та солодкими подарунками, переможці та призери отримали дипломи відповідних ступенів і медалі від організаторів та спонсорів свята.

02 1547
Вітаємо Всіх учасників БРЕЙК ДАНС ФЕСТУ, бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете, працюйте над собою, досягайте вершин, кохайте, дерзайте і обов'язково перемагайте!

02 1548