ДО ГЛУХІВСЬКОЇ ЦРЛ ЗАВІТАЛИ ГОСТІ З АМЕРИКАНСЬКОГО ГОСПІТАЛЮ В ПАРИЖІ

11 червня у межах укладеної торік угоди про співпрацю між Глухівською центральною районною лікарнею та Асоціацією Muse AHРMSA (Американський госпіталь у Парижі) до нашої лікарні завітали медичні працівники з Американського госпіталю у Парижі, які мають на меті поділитися з медичним персоналом Глухівської ЦРЛ своїм безцінним досвідом у сфері медичного обслуговування населення, передати знання, навички, ознайомити з технологіями та методами, що застосовуються медиками в розвинутих країнах світу.

13 1041

Отож, нині на базі Глухівської лікарні наші гості вже не вперше проводять навчальні заняття і тренінги з лікарями та молодшим медичним персоналом ЦРЛ, під час проведення яких досвідчені в сфері надання медичних послуг колеги з Американського госпіталю в Парижі розглядають надання першої медичної допомоги пацієнтам у критичних ситуаціях. Адже саме вчасне та правильне надання невідкладної медичної допомоги є вирішальним, бо від нього залежить життя людини.

13 1042
Безперечно, така співпраця є надзвичайно корисною та ефективною. Адже Американський госпіталь у Парижі представляє собою сучасний багатопрофільний приватний медичний центр, який надає медичні послуги на найвищому міжнародному рівні.

13 1044

Його медичні працівники є членами доброчинної Асоціації Muse AHРMSA, тому вони займаються наданням допомоги країнам із низьким рівнем медичного обслуговування.Представники делегації працюватимуть з нашими лікарями до кінця цього тижня. 

13 1045

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net