З УСПІХОМ ПРОЙШЛО СПОРТИВНЕ СВЯТО "У НАШОМУ ДВОРІ"

Фізкультурно-спортивний клуб «Гармонія» та міський центр «Спорт для всіх» на спортивному майданчику будинку №7 по вулиці Ковпака провели 8 червня 2018 року свято дворового спорту «У нашому дворі».

Проведенню свята передувала підготовка спортивного майданчика, яку своїми силами кілька днів здійснювали спортсмени «Гармонії» на чолі з керівником клубу - заслуженим тренером України, майстром спорту України з пауерліфтингу Феліксом Володимировичем Колтаковим.

До слова, майданчик для занять спортом було побудовано кілька років тому також клубом «Гармонія».

13 0955

Практично кожен професійний спортсмен починав свої заняття фізичною культурою і спортом у дворі, на прибудинковому спортмайданчику. Саме у дворах робилися перші підтягування на перекладині, підйоми переворотом, забивалися перші голи. Раніше воротами для гри в футбол могли служити стовбури дерев, два шкільних портфеля або, на худий кінець, цеглини. Головне було - грати! Десятиліттями рухливі ігри були основним видом дозвілля дітей та підлітків у дворах житлових районів. Але з часом, інтереси підростаючого покоління змінилися, чому сприяли інтеграція в наше життя високих технологій, відсутність належного фінансування фізичної культури, скорочення спортивних інструкторів, які працювали за місцем проживання і ще ціла маса системних проблем.

13 0958

Все змінити на краще в наших з Вами силах! Сьогодні ми це довели, провівши спортивне свято у одному з дворів міста Глухова.

На заклик взяти участь в змаганнях відгукнулися близько ста дітей. Традиційно підтримали захід відділ освіти Глухівської міської ради та ДЮСШ. Ми провели турніри з футболу, волейболу та змагання «баскетбольний снайпер». Було на належному рівні організовано оформлення спортивної арени і музичний супровід змагань.

13 0957

Спільними зусиллями ми робимо нашу націю більш спортивною, сильнішою, здоровішою! Займайтеся спортом! Любіть рідне місто Глухів!

13 0956

Фелікс Колтаков, голова ГО «Фізкультурно-спортивний клуб «Гармонія», заслужений тренер України, майстер спорту України, Микола Колтаков, директор МЦФЗН «Спорт для всіх», майстер спорту України міжнародного класу.