ВІСТІ З ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Працівники територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради щиро привітали учасницю Другої світової війни Кобець Марію Артемівну з 95 річчям.

Життя  наше – як  довга  дорога.   І якою буде дорога кожного з нас – сказати важко, у когось стежка буде хвиляста та недовга, а хтось проживе життя, майже у  вікову межу. Такою жінкою є Марія Артемівна, яка   відзначила свій 95-річний ювілей. На своєму життєвому шляху вона побачила багато, як радісних, так і сумних подій: Марія Артемівна пережила голодомор, в роки Другої світової працювала в Білорусії на будівництві  летовищ, а після війни – у сільському господарстві. Але за всі ті нелегкі роки вона зуміла зберегти оптимістичний настрій.

10 1501

талановита  людина, з великим серцем та відкритою душею. Він мав талант проникати словом у душу. Залишив після себе найцінніше - пам’ять про себе у піснях та віршах, які непідвладні часу...

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради