ПАМ’ЯТІ МИКОЛИ ЄРОХИ

5 червня, в переддень Дня журналіста України, у Глухівському краєзнавчому музеї відбувся літературно-музичний вечір пам’яті Миколи Степановича Єрохи «Глухів - моя доля».

На цей захід завітали друзі, колеги та просто шанувальники творчості Миколи Степановича. Також серед присутніх були пенсіонери відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.

10 1451

Ведуча заходу Тетяна Дедушкіна розповіла про життєвий та творчий шлях М.С. Єрохи, а друзі та колеги по перу згадували часи, які проводили разом з Миколою Степановичем. В залі лунали пісні та вірші автора і здавалось, що ніби він тут, з нами... Це була надзвичайно талановита  людина, з великим серцем та відкритою душею. Він мав талант проникати словом у душу. Залишив після себе найцінніше - пам’ять про себе у піснях та віршах, які непідвладні часу...

10 1452

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради