УСЗН ІНФОРМУЄ

Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради доводить до відому учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

про включення до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності дочірне підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» (смт. Сергіївка), санаторій «Токарі» (м. Лебедин) , пансіонат «Ірбіс» (м. Скадовськ), які  відповідають вимогам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» .