"ДЕНЬ ЕНЕРГІЇ" В ГЛУХОВІ ПРОЙШОВ ЕНЕРГІЙНО

Сьогодні вперше у Глухові пройшов «День енергії», що проводився за підтримки проекту «Угода мерів–Схід» та Асоціації «Енергоефективні міста України» в рамках Європейського тижня сталої енергії в Україні.

З урочистою промовою до глухівчан звернувся Мішель Терещенко, який щиро привітав усіх присутніх з цією подією, та висловив свої сподівання на те, що зазначений захід дасть  змогу підняти суспільне усвідомлення проблем ефективності споживання енергії, використання її поновлювальних джерел, зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату. Міський голова зазначив, що наше місто не лише добровільно взяло зобов’язання зменшити кількість викидів парникових газів, а й зекономити бюджетні кошти, які будуть направлені на розвиток Глухова. Громада вже відмовилась від закупівлі неефективних ламп розжарювання та шкідливих ртутних ламп, і перейшла на використання світлодіодного освітлення. Він також наголосив на тому, що попереду ще багато роботи, але спільними зусиллями ми зможемо досягти нашої мети.

07 1649

До глухівчан звернувся з привітанням керівник проектів та програм  Асоціації "Енергоефективні міста України" Олег Гарасевич та висловив свою впевненість у тому, що нині українці повинні об’єднати свої зусилля та спрямувати свою енергію задля того, щоб стати єдиною рушійною силою в процесі переходу на новий рівень розвитку нашого суспільства.

З нагоди Дня енергії на ганку міського палацу культури відбувся тематичний концерт.

07 1647

У сквері Бортнянського і Березовського проходили екологічний ярмарок енергетичних товарів та  виставка-демонстрація моделей за участі міського центру позашкільної освіти, розважальна програма з конкурсами для малечі.

07 1643

07 1644

07 1648

Чимало учасників цього заходу зацікало проведення «велоквесту», який останнім часом набуває великої популярності серед містян. Цікаві атракціони та лотереї енергоефективних товарів безперечно стали родзинкою цього святкового дня.

07 1641

Мешканці Глухова  із задоволенням взяли участь в акції «Здай люмінесцентну ртутну лампу та отримай сувенір!».

07 1642